Kontakt

Fyzioterapie CDT

Úzká 201

500 02 Hradec Králové

 

Telefon:

Mgr. Dagmar Tomisová, Ph.D.

732 104 586

Mgr. Ctirad Tomis

732 104 974

 

Ordinační doba:

dle objednávek

 

Kde nás najdete:

mapa

Služby

Fyzioterapie CDT není ve smluvním vztahu se žádnou ze zdravotních pojišťoven. Přehled cen za poskytované služby naleznete zde.

 

Parkování je možné na Velkém náměstí, u budovy Krajského soudu, v prostoru Gayerových kasáren nebo v budově Krajského úřadu ve Starém pivovaru.

 

Prosíme klienty, aby se na cvičení dostavovali přesně v dohodnutou dobu, není nutné chodit dříve. Děkujeme.

 

Pokud Vám nezvedáme telefon, věnujeme se právě jinému klientovi. Jakmile to bude možné zavoláme zpět. Děkujeme za pochopení.

 

Vstupní vyšetření

První kontakt fyzioterapeuta s klientem. Po úvodním rozhovoru, který slouží k získání informací o zdravotním stavu, následuje cílená diagnostika obtíží klienta. S výsledky vyšetření je klient seznámen, případně zodpovíme jeho dotazy. V případě, že problém nespadá do naší kompetence nebo je pro zahájení cvičebního programu zapotřebí dalších vyšetření, doporučíme konzultaci se specialistou v daném oboru. Součástí vstupního vyšetření je základní ošetření, doporučení režimových opatření a cvičení.

 

Individuální cvičení

Ke cvičení využíváme závěsný aparát Redcord, balanční pomůcku BOSU, cvičení s gymballem a overballem, měkké a mobilizační techniky, prvky terapie dle McKenzieho, Vojtovy reflexní lokomoce, PNF (proprioceptivní neuromuskulární facilitace), terapie dle Mojžíšové a kineziotaping.

 

 

Novinky

 

 

 

Tvorba webových stránek | webhosting | www.jh-pro.cz